Паркот Јосемити низ инфраред фотографии

Националниот парк Јосемити во Калифорнија е едно од најубавите места на светот. Големата долина претставува храм на човековата предвидливост, моќта

Прочитај повеќе

Најсекси селфиња: Селебрити едишн

Познатите многу често ги објавуваат своите селфиња на социјалните мрежи. Провокативна облека и секси поза – рецепт за успешно селфи.

Прочитај повеќе

Како би изгледале познатите доколку беа анимирани ликови?

Лера Кирјакова е уметник, кој црта портрети. Изгледа барала некој поинтересен предизвик, па решила да нацрта портрети од познатите и

Прочитај повеќе
Страници 1 од 3123