Видео прошетка низ неколку исклучителни домови

Се зборува дека една слика вреди илјада зборови. Сигурно, едно видео вреди илјада слики. Погледнете ги следните видео презентации од

Прочитај повеќе

Детски простор дизајниран во софистициран стил

Секое дете заслужува да има свој простор во куќата. Дури и кога братот и сестрата треба да делат иста соба,

Прочитај повеќе

Панорамска куќа со извонреден видик и локација

Оукланд, Калифорнија е место каде што се сместени едни од најимпресивните домови во САД. Една од нив е т.н. Панорамска

Прочитај повеќе

Пастелните бои и тонови се новото обележје на 2017-та

Доколку се прашувате кои се главните трендови за дизајнирање на дневна соба за оваа година, едно е сигурно, 2017-та дефинитивно

Прочитај повеќе

Ин за оваа сезона: модерни клуб масички

Клуб масичките се наметнуваат како неизоставен дел од секоја дневна соба. Постојат огромен број на различни модели кои се изработуваат од

Прочитај повеќе

Стилски реновиран калифорниски бунгалов

Дали сте во расположение за нешто свежо, прозрачно, пролетно и инспиративно? Одлично, во тој случај дефинитивно овој бунгалов ќе го

Прочитај повеќе
Страници 1 од 3123