Биди фит: Викторија Сикрет вежби за рамен стомак

Нема сомнеж дека моделите на Викторија Сикрет изгледаат неверојатно, сепак вредно е да се напомене дека нивната совршена форма е

Прочитај повеќе

Биди шик: Одбери боб фризура

Менувањето на фризура е една од најголемите дилеми со којашто се соочуваат жените ширум светот. Долга или кратка, пеглана или

Прочитај повеќе
Страници 1 од 41234