Лулка на раскош: Погледнете во домот на Натали Портман

Секогаш постои длабока љубопитност во врска со приватниот живот на познатите личности, што прават кога не се пред камера, како

Прочитај повеќе

Како изгледала Мерилин Монро пред да стане позната?

Со својата препознатливо руса коса и впечатливиот црвен кармин, Мерилин Монро, била една од најмаркантните икони на своето време. Покрај

Прочитај повеќе

Пропаднат брак за спас на пропаднато шоу

Можеби бракот на Ким и Канје пропаѓа, но според Крис Џенер, тоа е начин да се спаси „KUWTK“, па дури

Прочитај повеќе

Биди шик: Одбери боб фризура

Менувањето на фризура е една од најголемите дилеми со којашто се соочуваат жените ширум светот. Долга или кратка, пеглана или

Прочитај повеќе

Амбер Хард ја потврди врската со милијардерот Елон Маск

Амбер Хард си ја „одбележа територијата“, обајвувајќи фотографии со милијардерот Елон Маск, со нејзиниот кармин на неговото лице. Фотографиите се објавени на

Прочитај повеќе
Страници 1 од 512345