Утринско кафе: Никол растура во имитирање

Популарната поп-дива, Никол Шерцингер, очигледно има и други квалитети покрај пеењето и играњето. Верувале или не, таа знае и одлично

Прочитај повеќе

11 пати „Симпсонови“ прецизно ja предвиделе иднината

Пред шеснаесет години, во една епизода на „Симпсонови“ авторите предвиделе дека Доналд Трамп еден ден ќе стане претседател на САД. И

Прочитај повеќе