Чарлс Менсон итно хоспитализиран

Осудуваниот убиец Чарлс Менсон бил пренесен од затворот каде служи доживотна робија во болница, поради уште непознати причини, пренесуваат светските

Прочитај повеќе
Страници 46 од 46« Прва страница...1530...414243444546